Mercedes G 280 dizel

Shitet nga: g class 01 Jan 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 22 030 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 900 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: G-Class / Mercedes-Benz
Modeli: G 280
Okazion vetem per pak dite Me dokumente 4x4 + ridodo n gjendje t mire motorrike e xhenerike
Sherbime t bera n koh e pa krahasueshme me t tjerat dhe nder t vetmet q mund te gjesh n shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim