Mazda rx8 benzin+gaz

Shitet nga: Fabian cela 23 Pri 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mazda
Modeli: RX-8
Mazda rx8... Kambio manuale 6 marsha... Karburanti benzin+gaz... Viti:2004... Tapiceria meshin E kuqe dhe E zeze.. Cmimi I diskutushem... Per me shum, merrni no 0698835802 one 0698784113
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim