Fiat Bravo

Shitet nga: Redi Sot 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 13 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR   3 700 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
Fiat bravo 1.9 nafte viti 2007 sherbime te gjitha te bera .ne gjendje shum te mire mekanike dhe xhenerike kamje manuale dhe sistem cruis control shum e shpejt dhe shum ekonomike,te gjitha sherbimet e bera vaj-filtra ferota sapo ndruara para mbrapa.klima .whotsap 0699855889
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim