SHITET BMW X5

Shitet nga: Shitet 16 Sht 21:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 980 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR   5 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
BMW X5 ME SERVIS TE SAPO KRYER,GOMA TE REJA,NAVIGATOR,6 DISQE,SENDILJE ELEKTRIKE,KYCJE DRITARESH PER FEMIJET VETEM MBRAPA,TIMON ME PERSHTATJE,SENDILJET MBRAPA MUND TE ULEN DHE BAGAZHI ZMADHOHET,TELEVIZOR,RADIO, KONDICIONER AUTO,CRUISE CONTROL,KOMANDA NE TIMON,DSC,MAKINA KA LIBER PER OPSIONET E NDRYSHME QE KA,NDIHMES FRENIMI KUR ZBRET NE DISHEZE,KONTROLLIM I SHPEJTESISE NGA TIMONI,MOTOR 3.0(2987)NUK E KAP TAKSA E LLUKSIT SUPER!! SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI.CMIMI SHKON 4000 EURO NGA 5000 EURO.KILOMETRA ORIGJINALE E PERDORUR SHUM MIRE E PASTER NGA BRENDA DHE JASHTE SERVISE TE KRYERA GJITHMONE NUK KA GERVISHTJEN ME TE VOGEL ESHTE SHUME KOMODE DHE E SHPEJTE NUK NDJEHET ASNJE GROPE NE RRUGE DHE AMORTIZATOR ME JASTIK AJRI.SUPERRRR!!! CMIMI 4000 EURO DHE I DISKUTUESHEM OSE NDEROHET ME MAKINE LART VITIT 2010!!!!!!PER ME SHUME KONTAKTONI NE 0684011429
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim