MAL ZI ———— MONTENEGRO

Njoftimi i kompanisë. Ofrohet punë nga: Eno 11 Sht 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tropojë
Sektori : Punë jashtë vendit
KERKOJ MJESHTER PER ARMATUR NE MAL ZI PAGA E MIR DHE KUSHTE
Numer—WhatsApp:+4917815552949
MJESHTER+ARMATURE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim