MOTORIST

Njoftimi i kompanisë. Ofrohet punë nga: EDMOND shpk 17 Sht 13:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Transport dhe Distribuim
KERKOHET MOTORIST PER SHPENDARJE PJESE KEMBIMI .PAGA SHUME E MIRE.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim