50€ webfaqe+domain+aplikacion+mirëmbajtje OFERT

Njoftimi i kompanisë. Ofrohet punë nga: ALKOS HOSTING SERVICE 15 Gush 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Tiranë
Sektori : Teknologji informative
Ofertë speciale dhe konkuruese për klientat tanë duke i'u mundësuar ta reklamojnë biznesin e tyre përmes webfaqëve më çmimet më të lira në rajon.

Çmimi përfshinë krijimin e webfaqës nga zeroja deri në përfundimin e plotë sipas zgjedhjës dhe dëshires suaj duke i'a bashkangjitur edhe aplikacionin personal.

Ajo që na bën të vazhdojmë punën tonë profesionale është siguria dhe garanca që e japim.
Në sherbim tuajin 24 orë, webfaqe me dizajne jashtëzakonisht të bukura dhe gjuhë kodike te pastër.
Mirëmbajtje dhe perditësim i të dhënave dhe informatave tuaja në kohë të saktë.
Gjithashtu ne u japim mundësinë e perfitimit nga klikimet e klienteve, përmes reklamave në webfaqen tuaj.

Përveq krijimit të webfaqeve ne punojmë dhe dizajnojmë logo të ndryshme varësisht nga kërkesat qoftë për firmë, lokale, reklama, meny, ftesa, broshura, kartvizita etj...me çmimet më konkuruese në treg.

Ekipi ynë përveq ndërtimit të webfaqeve dhe dizajnimit, ne editojmë dhe foto sipas dëshires përmes photoshopit andaj ja vlenë që të jeni në kontakt me ne.

Çmimi 50/EUR përfshinë:

siguri 24/7
mirëmbajtje
3 ftp
3 logo
3 dizajne
3 photoshopa
30 email për punëtorët tuaj
3 gb hapësirë memoruese
facebook/instagram faqe për reklama
domain sipas dëshires(.com eu, org, cc etj)
dhe shumë oferta tjera për më shumë na kontaktoni...

Keshillat dhe informatat per qdo hap te zhvillimit te web faqes.

Rrite biznesin tënd mos e le anash për 50€ ta njeh bota kompaninë(lokalin, firmën, punën) tënde...

Çmimi varësisht nga kërkesa duke filluar nga 50€.

Gjithçka punohët nga ne, juve ju mbetet vetëm të ndahëni të kënaqur nga puna jonë(që padyshim do të bindeni).


Tel: viber: +383 49 593 064

=========F U N D I========
///////////////////////////////////////////////
Mos lexo ma posht vetem TAG ka. Acer Adcom Alcatel Apple Iphone Ajfon Archos Asus BlackBerry Blu Celkon Coolpad Fly Gionee HTC Huawei iBall iBerry Idea InFocus Intex Karbonn Lava LeEco Lenovo LG Office Pocket Maxx Mobile Meizu Micromax Microsoft Motorola MTS Nokia Obi Hp Oppo Panasonic Philips Samsung Sony Swipe Vivo Vw Golf Mercedes Audi Bmw Opel Goma Guma 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 Lop Viq Kali Host Hosting Hosted S3 S4 S5 S6 S7 4S 5S 6S 7S 8 X PLUS MINI 320 220 1.9 TDI TURBO DIZEL DIZELL NAFT GAZ BENZIN PUN PUNE MJESHTER PUNTOR FASADER MOBILSHOP. WEB DEVELOPER DEVELOPMENT DIZAJNER DIZAJNUS WEBFAQE WEBSAJT UEBSA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim