Trajner per Themelim Biznesi

Ofrohet punë nga: International Studies Institute 04 Sht 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
International Studies Institute ne kuader te projektit SWEI (Skilled Workforce for Economic Integration), kerkon te punesoje nje trajner per Themelim Biznesi. Kushtet dhe detyrat e punes i gjeni ne linkun me poshte.

https://drive.google.com/file/d/1AVKKDtzLJ2ZgWHwLm-LxKQdC7uWMrCLJ/view?usp=sharing
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim