ITALISHT/ Mundesi Punesimi

Ofrohet punë nga: WeWeb 11 Sht 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Weweb kerkon te punesoje persona qe zoterojne gjuhen Italiane.

Kandidatet duhet:

Te zoterojne gjuhen Italiane ne nje nivel B1/B2
Te jene 18-30 vjec
Te jene me ose pa eksperience
Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale.


Pagesa: Page Baze + Bonuse. Ofrojme shperblime te larta mbi nivelin e tregut.

Per me shume informacione na kontaktoni:

Email: info@we-web.al
Cel: 0697021201
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim