SNACK & COFFEE kerkon punonjës.

Ofrohet punë nga: Artur 17 Sht 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
​Kerkohen punonjes, meshkuj, per kafe/ sandwich.
Puna me dy turne, ne qender te Tiranes.
Mosha 18-28.
Rroga + sigurim.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim