Kerkohet punonjes Fast Food

Ofrohet punë nga: ANXHELA Sot 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkohet punonjes fast food femer ose mashkull. Preferohet me eksperience. Te jete i gatshem te punoje me turne 8 orareshe. Ofrohet page e mire dhe siguracionet te paguara. Na kontaktoni ne nr e telefonit me poshte:
Cel. : 0684359864 ose 0693300401.
Adresa: Unaza e re, Rr. Mikel Maruli, Astir.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim