Montues Guzhinash Industrieale

Ofrohet punë nga: Dardan Lisha Dje 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Punë jashtë vendit
Kerkojm Montues Per Guzhina Industriale ne Gjermani.
Guzhina restorantesh , montimet e ajrimit dhe instalimin e pajisjeve te guzhinave , frigoriferave Sobave dhe aksesoreve te tjer. Te ker eksperienc 3 Vjecare.
Mundesi pajiaje me Viz tre vjecare Gjermane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim