Mjeke, Mami, Infermiere

Ofrohet punë nga: Personalbüro U. Herrmann 11 Sht 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Mjeksi
Per spitale ne Gjermani kerkohen:
-> Mjeke te profileve te ndryshem,
-> Asistent te mjekeve ,
->Mami,
->Infermiere,
qe e njohin gjuhen gjermane per punesim me kontrate te pergjitheshme paga prej 2500€ deri 4500€ bruto dhe kushte te tjera shume te mira.

Te interesuarit te aplikojne ne email:
personalbuero.u.herrmann@gmx.de
------------------------------------------
Personalbüro U. Herrmann
Personalvermittlung - beratung
Dessauerstr. 3
Pattensen 30982
Tel: + 49 5069/806992
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim