OFROHET STREHIM PER NJE FAMILJE 3/4 PERSONAA

Ofrohet punë nga: POLICE STEAK Sot 12:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Tiranë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Ofrohet strehim per nje familje 3/4 persona qe te jetojne ne nje shtepi private ku nje person duhet te kujdeset per nje zonje te moshuar ne shtepine e saj ne kombinat tirane ofrohet strehimi + page simbolike per perkujdesje. Per informacione te tjera ju lutem na kontaktoni ne what's up, Viber, imo.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim