Pompist Shofera dhe Puntore per Impiant betoni

Ofrohet punë nga: Beton Express 2018 shpk 11 Sht 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkohet:
1- pompist per pompe betoni ose betopompe me eksperienc pune
2-Shofer per Betoniere
3-Shofer per trail dhe per 4 aks
4-Eskavatorist
5-Fadromist
6-Impiantist per prodhim betoni
7-Mekanik
.Paga e kenaqeshme.Per me shum kontaktoni ne nr e telefonit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim