Kerkojme shitese & kasiere per supermarket indust

Ofrohet punë nga: FICOM 07 Sht 13:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fier
Sektori : Industri dhe Prodhimtari

Shitese & Kasiere Fier
Pershkrimi i Punës
Kerkojme shitese & kasiere per supermarket industrial.
Kriteter:
- Te jete e disponueshme.
- Te mos jete ne mardhenje shkolle.
- Te jene korrekte dhe energjike

Detyrat :
- Sherbimi ndaj klientit.
- Mirembajtja dhe sistemimi i dyqanit.

Benefitet :
• Pagese shume e kenaqshme
• Kontrate e rregullt pune
• Siguracione te mbuluara
• Mundesi promovimi brenda kompanise
Eksperienca perben avantazh sidomos ne pozicionin e kasieres.
Mosha : 18-40
Ficom Industrial Market Fier
Drg cv ne info@ficom.al
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim