Mobileri Balla

Njoftimi i kompanisë. Ofrohet punë nga: Mobileri Balla 17 Sht 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Mobileri " BALLA " Me Nje Punim Perfekt Ju Vjen Ne Disponim Per Mobilimin E Shtepis Tuaj Ose Lokali Ose Restorianti Ose Dyqan Per Me Teper Ndiqeni Ne Faqen Mobileri " BALLA " gjithashtu Edhe Ne Instagram
Xhdo gje qe i nevojitet shtepise tuaj ne mund ta pergatisim duke ju garantuar cilesine e duhur
Mund te shikone ne website https://mobileriballa1.weebly.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim