Kerkojme shitese (Femer) tek Komuna e Parisit

Kërkohet punë nga: Next Outlet 14 Sht 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Të tjera
Outleti i rrobave NEXT tek Komuna e Parisit i hapur para dy vitesh eshte dyqan serioz me klientele te gjere dhe te rregullt.

Kerkojme shitese (Femer), do te perbente avantazh nese do ishte familjare
Puna operohet me turne
Adresa: Komuna e Parisit, Rr. Skender Luarasi
Te interesuarat te kontaktojne ne nr: 0682068580
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim