KERKOJME STAF...

Kërkohet punë nga: Sh.D 16 Sht 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
PIZZA HOUSE , Kerkon te punesoje ,kamarier/e,nd picier, ndihmese ne guzhine, gjuzhinjer per gatimin e pastave.Shperndares picash me motorrin tone.
Paga me negociate sipas orarit te punes.
Add, Rruga Xhanfize Keko , perballe me karburant Kastratin ne xhamllik.
nr kontakti pas ores 12 . 0695588877.
Ju faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim