KERKOHET KREPIER/E ME OSE PA EKSPERIENCE

Kërkohet punë nga: kris 17 Sht 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Crepa Crepa kerkon te punesoje krepier/e me ose pa eksperience, gjithashtu djem ose vajza per shperndarje porosish.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim