KAMARJER PER MENSË

Kërkohet punë nga: Besar Sulo 16 Sht 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
Kerkoj 2 KAMARJER per RESTORANT me orarë te plotë, kushte shume te mira, paga shume e mire , orarë i plot! Jeni te mirepritur të telefononi !
ÇUNA SERJOZ DHE KORREKT!
0692491369
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim