Specialist bojrash

Kërkohet punë nga: Luli 11 Sht 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Ndëritim dhe arhitekturë
Kam pervoj pune per prodhimin e bojrave
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim