Konsulent Marketingu/ FRENGJISHT

Kërkohet punë nga: WeWeb 11 Sht 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Marketing dhe Media
Weweb agjensia me e madhe e web marketingut ne Shqiperi eshte ne kerkim konsulent marketingu ne gjuhen frenge

Personat e interesuar duhet:
Te zoterojne gjuhen Frenge ne nje nivel B1/B2
Te jene me ose pa eksperience
Te kene aftesi komunikusese dhe manaxheriale.
Te kete motivim dhe deshire per ngritje profesionale

Ofrojme:
Kontrate pune e rregullt me kontribute te paguara nga ana jone
Paga konkurruese
Fleksibilitet ne pune
Mjedis pune motivues i pershtatshem per rritje profesionale.

Weweb e konsideron punën në grup si metodën thelbësore për rritjen në karrierë.Përkushtimi dhe vendosshmëria për rezultate të larta na bën konkurrues dhe koherent në treg.
Nese deshironi te jeni pjese e stafit tone jeni te mirepritur te paraqiteni tek zyrat tona per informin mbi procesin e punes dhe interviste, ose dergoni Cv tek adresa e E-mail: info@we-web.al

Adresa: Rruga Perlat Rexhepi 1001, Tiranë
Cel: 069 707 5027
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim