Kerkojme përforcime per shitje Online

Kërkohet punë nga: Dyqanigjerman.al Sot 02:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Tiranë
Sektori : Marketing dhe Media
Stafi jon i shitjeve online kërkon te punësojë profesionistë të kualifikuar në shërbimin e shitjeve online, puna që në ofrojmë është :
Përkthim i pershkrimit të produkteve nga Gjermanisht në Shqip , Web design dhe Development .
Çfarë kriteresh duhen plotësuar:
Të ketë njohuri të mira kompjuterike,
Mardhënieve të mira komunikuese me klientet ,
Të ketë certifikatë mbrojtje të që ka mbaruar kurs apo shkollë për degën Gjermanisht !
Ju lutem personat të cilët janë të interesuar na dërgoni CV me email DERGOCVTENDE@GMAIL.COM ose Whatsapp +491715845136
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim