Graphic Designer

Kërkohet punë nga: Center Shqiptare Sot 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Marketing dhe Media
Center Shqiptare, e cila operon ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te ambalazhimit te linjes se luksit, si canta letre/ kuti kartoni me magnet / canta pelhure / kuti dedikuar pasticerive / kantinave / argjendarive dhe produkteve te tjera te personalizuara, kerkon te punesoje me kohe te plote punonjes ne pozicionin:

Graphic Designer

Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:

- Njohuri te paketes Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign)
- Njohuri ne principet e design-it,formes, ngjyrave, tipografise, komunikimit vizual dhe multimedial.
- Aftesia krijuese

Pergjegjesite kryesore:
- Design per shtyp-Design kreativ, Design brandi dhe Design industrial
- Realizimi i projekteve sipas kerkesave te klientit dhe udhezimeve te menaxherit te projektit.
- Raportimi per ecurine e punes dhe koordinimi me koleget.

Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV me foto ne adresen: centershqiptare1@gmail.com. Ju lutem specifikoni ne subjekt te emailit pozicionin e punes per te cilin aplikoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim