Asistente Klienti (marketing)

Kërkohet punë nga: Center Shqiptare 13 Sht 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Marketing dhe Media
Center Shqiptare kerkon Asistente Klienti ne departamentin marketingut dhe shitjeve.

Kualifikimet dhe pergjegjesite jane:

Kualifikimet:

Diplome Bachelor (preferohet ne fushen e Marketingut/ ose Shkencave Sociale).
1 vit pervoje ne pozicionin te ngjashme ne Marketing, Reklamim / Marketing / Shitje.
Aftesi shume te mira bindese
Etike shume e mire pune.
I/E afte te punoje ne grup dhe ne menyre te pavarur.
Vemendje ndaj detajeve.
Aftesi shume te mira ne menaxhimin e kohes.


Pergjegjesite:


Informon dhe menaxhon kerkesat qe kane klientet ne lidhje me produktet.
Propozon dhe konfirmon grafikat e porosive ne koordinim me klientin.

Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV me foto ne adresen: centershqiptare1@gmail.com. Ju lutem specifikoni ne subjekt te emailit pozicionin e punes per te cilin aplikoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim