Agjent Marketingu

Kërkohet punë nga: Center Shqiptare Sot 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Marketing dhe Media
Center Shqiptare, e cila operon ne fushen e prodhimit dhe tregtimit te produkteve te ambalazhimit te linjes se luksit, si canta letre/ kuti kartoni me magnet / canta pelhure / kuti dedikuar pasticerive / kantinave / argjendarive dhe produkteve te tjera te personalizuara, kerkon te punesoje:

Agjent Shitjesh

Kriteret qe duhet te plotesoje kandidati:

- Te kete aftesi shume te mira komunikimi, te jete e paraqitshme dhe serioze.
-Te kete perfunduar studimet e larta per Marketing ose Shkenca Sociale
- Preferohet te kete pervoje pune ne shitje.

Pergjegjesite kryesore:

- Prezanton produktet tek klientet.
- Ndjek procedurat per realizimin e porosise deri ne dorezimin e produktit tek klienti.

Te interesuarit jane te lutur te dergojne CV me foto ne adresen: centershqiptare1@gmail.com. Ju lutem specifikoni ne subjekt te emailit pozicionin e punes per te cilin aplikoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim