ofrohet vend pune per 3 masazhjere

Kërkohet punë nga: spa london 11 Sht 16:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Sektori : Kujdesi kozmetik
ofrohet vend pune per 3 masazhjere
paga 350 milek
te interesuarat te cojne cv dhe foto ne
spalondon15@gmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim