Punoj saldator..bejm porta kangjella..saldime

Kërkohet punë nga: Hydajet sinani 11 Sht 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Peqin
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Cmime te arsyeshme CDO gje perfekte materialet nga me te mirat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim