Fermë

Kërkohet punë nga: Shpetimi Dje 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kukës
Sektori : Bujqësi
Kerkojm Puntor per pune ne Ferme Te Lopeve
Mjelja bahet me makina jo me dore, dhe pune te ndryshme si ne bashqe e fusha.
Vend banimi dhe Pagesa Te mira
00 38349446455‬
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim