Do t' ju pelqente te fitonit 100 Euro me teper ??

Kërkohet punë nga: flokarti mitro 15 Sht 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Fier
Sektori : Marketing dhe Media
Sa friends keni ne Facebook , Instagram ?? Ftojini te regjistrohen tek https://ctv.im/C12A7C dhe fitoni 1 Euro per cdo mik , eshte rrjet social njesoj si Facebook , Instagram ku cdo Like ne post , Foto , video e konvertoni ne Euro
Ndiqni Tutorial per te certefikuar account dhe per te fituar me teper https://www.cam.tv/jennycamtv7qwu7vofw758qh034vxix9
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim