Ferme

Kërkohet punë nga: Timo 17 Sht 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Sektori : Bujqësi
Kerkojm puntor per Ferm
Pune Te ndryshme, ne Shtall, me Mjete bujqsore me mbjellje etj.
Pagesa sipas marrveshjes dhe prevojes
Me kushte te mira Banimi
‭00 38349446455‬
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim