shites karburanti

Kërkohet punë nga: Jani Sot 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Të tjera
karburant Pernoca kerkon shites karburanti.dhe roje turni i 3 .me eksprenc dhe pa eksprenc

paga plus siguracione
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim