kerkoj pune shofer

Kërkohet punë nga: xheni Dje 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Të tjera
kerkoj pune shofer personal patent e klasit b.Jam shum i rregull i edukuar  serioz ne pune dhe mjaft besnik.Per me teper  nr kontakti 0684510052.Orari nuk eshte problem 24 ore ne dispozicion


Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim