KËRKOJMË TEKNIK , PUNËTOR

Kërkohet punë nga: FIRMA "DHIMA" 13 Sht 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Të tjera
Firma Dhima kërkon të punësojë teknik për riparimin e frigoriferëve. Me pagë të kënaqshme dhe siguracion. Kërkohet që të keni eksperiencë pune. Të interesuarit të kontaktojnë në nr 0682370816.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim