kerkohet shites karburanti

Kërkohet punë nga: Jani Dje 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore
kerkohet shites karburanti
per turnin
e 3
pag shum te mir plus siguracione
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim