Kerkohet Kamarjer dhe Banakjer

Kërkohet punë nga: Infinity Bar 17 Sht 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Restorante/Bare dhe Shitore

Bar Infinity tek lulishtja stacioni trenit Durres kerkon banakjer dhe kamarjer

preferohen djem me eksperience .

Paga do jete e kenaqshme.
Faleminderit

Cel : 355672069771
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim