Ofrojme pune per punonjes ne mobiljeri

Kërkohet punë nga: Mobiljeri Dje 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Ofrojme vende pune per:

- Usta dhe Ndihmes marangoz me experience.
- Operator per Sharre (Seksionatrice) dhe Bordatrice. Preferohen candidate me experience.

Kushtet e punes shume te mira.
Preferohen kandidatet ne moshen 25-40 vjeç
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim