Punëtorët duhet të punojnë me kohë të plotë dhe të

Kërkohet punë nga: Hotel Indigo 04 Jan 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Delvinë
Sektori : Të tjera
Punëtorët duhej të punonin me orar të plotë dhe të jetonin e të qëndronin në SHBA. Punëtorët duhej të punonin me kohë të plotë dhe të jetonin e të qëndronin në SHBA.
Punë në dispozicion hotelet në dispozicion në Hotel Indigo USA. ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.
Email ... indigojobservice53@gmail.com
Tel. 1 917 818-0206
Whatsapp ...... 1 917 818-0206
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim