Kerkoje apartament me qera

Kërkohet me qera nga: Ilda Dje 02:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Kerkoje apartament 2+1 me qera.Te jete e pajisur me vetem kontrabufe dhe elektroshtepiake.Zona te jete mbrapa inxhinierise pallatet magnet,Home Plan,Eagle flight,Orion,Perseus,Eridan dhe afer shkolles Naim Frasheri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim