Kerkoj shtepi me qera

Kërkohet me qera nga: Era 30 Gush 00:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
kerkoj shtepi me qera 1+1 ose dhe 2+1.te jete ne zonen e kryqezimit te cerrikut ose prane bashkise ose ne kryqezimin e dinamos
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim