Kerkoj shpi me qera

Kërkohet me qera nga: Mondi 08 Sht 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Kerkohet shpi me qera per nje muaj nga data 21 shtator deri 21 tetor , e mobiluar dhe mundesisht te jet kati i pare jo me lart !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim