Kërkoj shtëpi me qera 1+1

Kërkohet me qera nga: Sara 03 Sht 23:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Kërkoj një hyrje të vogël me qera. Të kompletuar, dhomë dhe kuzhinë. Çmimi 80-120 mijë lekë jo larg zonës së qytetit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim