Shtepi per student 1+1 e madhe

Jepet me qera nga: Donald 14 Sht 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Shtepi
Numri i kateve: Terren
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Vlorë
Shpi private per student ne vlore pran bishtit te kalldremit banesa esht e re e sa Po ndertuar uje 24 ore drita..... banesa ka 2 divan 1 krevat dopjo frigorifer televizor lavatrice bufe ka dhe obor perjashta ambjent familjar dhe qetesi me shume info cel 0693417364 ..................
.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim