Ambient biznesi,dyqan me qera

Jepet me qera nga: Lani 14 Gush 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Vlorë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ambient biznesi,dyqan me qera. Ndodhet tek rruga e spitalit,me siperfaqe 120 metra katror,pallat i ri.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim