jepet me qera perball steles ngjit me autostraden

Jepet me qera nga: jepet me qera Dje 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 500 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Pemë
Komuna: Tiranë
jepet objekt me qera per cfar do lloj gjeje magazina zyra etj esht 2 kate gjithsej ka 500m katror
esht buz autstrades klm 7 perball steles
shikojeni vet me mir
mund ta merni dhe me pjes psh katin e par ose katin e dyt flasim perball me mir flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim