Jepet me qera hyrje 2+1 prane qytetit studenti

Jepet me qera nga: Besnik 09 Sht 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Jepet hyrje me qera 2+1 prane qytetit studenti.
E sapo mobiluar.
Adresa: Rrg- “Ali Visha” Prane pallatit Grand dhe qytetit studenti.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim