Jepet me qera garsoniere e kompletuar

Jepet me qera nga: BMW Dje 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 24 m2
Numri i kateve: Kati përdhes të lartë
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Jepet me qera garsoniere e kompletuar ne nje shtepi private 3 katshe,jepet vetem per familjare dhe njerez serioze,,shtepia esht kat i pare .adresa porcelan 100 metra nga TV KLANI...tel - viber 0695673065 ,,cmimi 140 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim