Ap 2+1+wc+oborr

Jepet me qera nga: Viki Apartament Sot 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: rr Kavajes, prane bllokut te Ambasadave
Sipërfaqe: 105 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Ap 2+1+tualet+verande 30m². Ap ndodhet perballe kishes katolike mbrapa bllokut te ambasadave ne nje zone te qete dhe mjaft te sigurte pall egzistues kat i pare. Shtepia eshte aktualisht bosh, jepet dhe e mobiluar sipas dakortesise.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim