Okazion garsoniere me qera

Jepet me qera nga: Kushtrim Ejupi 05 Sht 08:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

15 000 LEK / muaj

Sipërfaqe: 22 m2
Për vendbanimin: Banjë, Hyrje e veçantë, E mobiluar
Komuna: Tiranë
Okazion
Jepet garsoniere me qera tek rruga gaqo tasko tek bajram curri
2 Dhama ka bonjo me dush. Dy krevate teke dhe orendi te tjera.
Cmimi 15000 lek  ne muaj
Nr. 0685649481
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim